Jako každoročně, tak i letos se stala recitační soutěž Poetické setkání součástí předzvěsti jara.
Na prvním stupni se děti utkaly v třídních kolech o účast v celoškolní soutěži. Velký zájem byl i mezi žáky 6. a 7. tříd. Recitátoři si opět vybrali zajímavé a často velmi vtipné texty.
Překvapil nás velký zájem diváků z řad rodičů, ale i spolužáků přednášejících. Kapacita připraveného sálu nestačila, a tak se musely narychlo přidávat další a další židle.
Soutěž proběhla v srdečné atmosféře, každý recitátor byl přivítán a následně odměněn potleskem. Není samozřejmostí, že by se na každé škole tato soutěž konala, a tak přiznávám že jsme v naší škole na tento projekt náležitě hrdí.