Naši čtvrťáci a páťáci získali 6. místo na fotbalovém turnaji McDonald’s Cup. Okresního kola pro Prahu 14 až Prahu 21 se zúčastnilo celkem 12 škol. Chlapci v turnaji 2x vyhráli a 3x prohráli. Nejlepším střelcem ZŠ Hloubětín byl se čtyřmi góly Adam Borůvka ze 4. B.
Všem zúčastněným děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy.