23. 4. jsme se ve škole zúčastnili workshopu, v němž jsme si vyzkoušeli, jak by mohlo vypadat město podle našich představ. Z kostek lega jsme stavěli objekty, které by se podle nás měly objevit na území městské části.
Navrhli jsme spoustu užitečných a zajímavých staveb a doufáme, že se některá z nich bude
moci skutečně v naší lokalitě postavit.
Projekt nás spojil nejen v tvořivosti, ale také ve vzájemné spolupráci.
6. B, H. Čížková