Dne 19. 5. se žáci třídy 2.A vydali mapovat terén v okolí školy. Během vycházky pozorovali okolní prostředí, zaznamenávali důležité body a učili se orientovat v prostoru. Nasbírané informace poté využili při tvorbě vlastních map okolí školy.
Děti pracovaly s velkým nadšením a kreativitou. Vzniklé mapy se jim velmi povedly a zaslouží si velkou pochvalu.