Základní škola, Praha 9 - Hloubětín, Hloubětínská 700
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Ze života školy > 1. místo v okresním turnaji ve stolním tenise pro hochy ZŠ Hloubětín, dívky 3.

1. místo v okresním turnaji ve stolním tenise pro hochy ZŠ Hloubětín, dívky 3.



Datum konání:
26. 11. 2025

Ve středu 26. listopadu se v DDM Prahy 9 uskutečnilo okresní kolo turnaje ve stolním tenise chlapců 8. a 9. tříd. Naši chlapci v turnaji skončili první. Vyhráli všechny svá utkání se FZŠ Chodovickou, ZŠ Chvaletickou a ZŠ Stoliňskou a postoupili do krajského kola, které se uskuteční v lednu.

ZŠ Hloubětín reprezentovali tito žáci:

Bláha T. (8.A), Čížek J. (8.A), Moravec J. (8.A), Doupal J. (8.B) a Puchmertl J. (8 B).

Naše dívky ve složení Bosáková V. z 8.A, Jurašová A. z 8.A, Mládková J. z 8.A a Kožená A. z 8.B skončily v okresním kole třetí a do krajského kola bohužel nepostupují.

Všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a hochům přejeme mnoho štěstí v krajském kole.

1. místo v okresním turnaji ve stolním tenise pro hochy ZŠ Hloubětín, dívky 3.
1. místo v okresním turnaji ve stolním tenise pro hochy ZŠ Hloubětín, dívky 3.
1. místo v okresním turnaji ve stolním tenise pro hochy ZŠ Hloubětín, dívky 3.