V úterý 10. února jsme se v hojném počtu vypravili již podruhé na kluziště Zahrádky. Počasí nám i tentokrát přálo, venku bylo jako na jaře.
Díky příjemné teplotě, svítícímu sluníčku a skvělé skupině dětí jsme si i toto bruslení moc užili. Všem se na kluzišti líbilo a některé děti udělaly v bruslení veliký pokrok.
Věra Flanderová