V úterý 26. května se děti z I. a III. oddělení sešly v rámci tandemového vzdělávání, tématem tohoto
setkání byly příšerky.
Po krátké úvodní prezentaci, kde mohly děti načerpat inspiraci, se již vrhly na samotnou výrobu
příšerek. Ty se jim moc povedly, jak můžete vidět na fotografiích níže.
Věra Flanderová