Jednoho krásného slunečného odpoledne, se vychovatelky domluvily na společné vybíjené. Děti jsme rozdělili do dvou týmů a hra mohla začít.
Byla to neskutečná zábava a užily si to jak děti, tak paní vychovatelky, které zapáleně fandily všem dětem.
Těšíme zas na společnou akci :)
II., IV., V., a VI. oddělení