V úterý 20. ledna jsme se vypravili po cyklostezce na kluziště Zahrádky. Měli jsem štěstí, počasí nám přálo a také díky tomu jsem si bruslení moc užili.
Děti byly velmi šikovné, bruslení jim šlo skvěle. Jistě se v tomto roce vydáme na kluziště ještě jednou.