25.02.2021

Recitovali jsme on-line!

22. února 2021 proběhlo školní kolo recitační soutěže netradičním způsobem. I přes neobvyklé podmínky jsme si s radostí vyslechli dvacet devět krásných vystoupení.

Děti si letos připravily zajímavé a neotřelé texty. Soutěžilo se ve dvou kategoriích 1. kategorie – žáci 2. a 3. tříd, 2. kategorie – žáci 4. a 5. tříd. Pro porotu bylo velmi obtížné vybrat ty nejlepší recitátory Celou soutěž zpestřil hrou na flétnu pan učitel Tomáš Johancsík. Byl to pro nás všechny milý zážitek. Děkujeme za účast a skvělé výkony.

1. kategorie:

1. místo - Jáchym Rozkovec

2. místo - Jakub Doupal

3. místo – Dominik Burget, Maxmilián Simeonov

2. kategorie:

1. místo – Štěpán Rozkovec

2. místo – Adéla Kolínková

3. místo – Tadeáš Suntych, Nela Dolejšová

Z. Liznerová

Kachlíkárna

Od 1.1.2020 – 31.12.2021 je naše instituce realizátorem projektu „ZŠ Hloubětín - podpora žáků s odlišným mateřským jazykem“.