Plavba po Vltavě
V úterý 14.6. se 55 dětí v doprovodu tří vychovatelek a jedné paní asistentky – tímto děkujeme paní Cihlářové za pomoc a doprovod - vypravilo na družinový výlet. Metrem a autobusem jsme se dostali k přístavišti u Čechova mostu, kde už na nás čekala krásná loď pojmenovaná Natal.
Po nalodění nás přivítala velmi sympatická paní průvodkyně, která nás provázela celou plavbou. Na uvítanou pro nás bylo připravené občerstvení v dolní části lodi. Po svačince jsme se mohli jít podívat na horní palubu, kde jsme díky mikrofonu mohli též poslouchat velmi zajímavé vyprávění naší průvodkyně. Našemu výletu přálo i počasí, na horní otevřené palubě tedy bylo velmi příjemně a mohly jsme se kochat výhledem na krásy Prahy. Velkým zážitkem bylo podplutí Karlova mostu a pohled na něj z netradičního úhlu.
Plavba byla velmi příjemná a než jsme se nadáli, už jsme kotvili zpátky v přístavišti. K metru jsme se tentokrát vydali procházkou a prošly jsme i pražská Stínadla.
Celý výlet se k radosti všech zúčastněných velmi vydařil a troufám si říct, že si ho v dalším roce všichni rádi zopakujeme.

Věra Flanderová

Zápis

Kachlíkárna

Virtuální prohlídka