Družinový karneval
Ve čtvrtek 10.2. se všechna oddělení ŠD proměnila v karnevalový sál. Masky, balónky, konfety a další dekorace se postaraly o správnou karnevalovou atmosféru. Ve škole se nám najednou objevili představitelé různých sportů - fotbalisti, běžci, gymnastky, hokejisti, judo zápasníci atd. a není se čemu divit, letošní karneval byl ve znamení sportu. Napříč odděleními jsme přesto mohli potkat i jiné masky, velké oblibě se těšily kostýmy superhrdinů a narazit jsme mohli i na kominíčka.
Každé oddělení si udělalo karneval po svém, ale soutěž o nejlepší masku proběhla všude. V mém III. oddělení jsme si zatancovali jednoduché diskotékové tanečky, občerstvili se připravenými dobrotami a děti čekaly soutěže s balonky a podcházením nataženého provázku.
Věřím, že si děti užily karneval napříč všemi odděleními a odcházely domů s dobrou náladou a hromadou zážitků.

Kachlíkárna