Vážení rodiče, milé děti,
zveme vás do naší školy. Rodiče na první setkání s vedením školy, paní vychovatelkou ze školní družiny a s paní hospodářkou ze školní jídelny. Seznámíme Vás s informacemi k zahájení docházky Vašeho dítěte do první třídy.
Děti zveme do školy a nabízíme možnost proměnit se v žáčky a předvést, co všechno již umí. Společně si ve třídě zazpívají a zahrají. Přineste si, prosím, s sebou pastelky a bačkůrky.
Kdy? Ve středu 3.6.2026 od 15.00 hod
Přijďte do naší ZŠ Hloubětínské.
Budeme se na vás těšit.
Mgr. Lada Dlubalová
zástupce ředitele školy