Začátek školního roku 2019/2020

Škola začíná!

Vážení rodiče, milí žáci,

letní prázdniny se pomalu chýlí ke konci a blíží se začátek nového školního roku. Ten s sebou přináší dvě změny. První z nich je sama budova školy, která prošla během letních prázdnin první fází rozsáhlé rekonstrukce. Ve 2., 3. a 4. patře čekají na žáky i učitele nové moderní učebny. A druhou je předání „štafety“ ve vedení školy. Vizí našeho pedagogického týmu je pokračovat v tom, čím je naše škola známá: moderní metody výuky, aktivní spolupráce s rodiči a rodinná atmosféra školy.

Co nás čeká v I. školním týdnu:

Začínáme v pondělí 2. 9. 2019. Pro žáky 2. – 9. ročníků se škola otevře tradičně v 7.40 hod. a vyučování bude trvat do 8.45 hod.

S prvňáčky se přivítáme před budovou školy v 8.15 hod. Jejich rodiče čeká od 9.00 hod. první třídní schůzka (pro děti je zajištěna školní družina).

První třídní schůzky pro 2. – 9. ročníky se uskuteční 11. 9. 2019 od 17.00 hod.

Školní jídelna bude vydávat obědy 2. 9. 2019 od 10.30 do 11.30 hod.

Od úterý 3. 9. 2019 bude výuka probíhat dle zkrácených rozvrhů, které žáci obdrží první školní den od svých třídních učitelů.

Přejeme všem šťastný začátek školy!

vedení školy