Volba do konkurzní komise

Další jednání ŠR ze dne 29. 1. 2019 proběhlo na základě zvolení zástupce do konkurzní komise na ředitele ZŠ Hloubětín.

Hlasování se zúčastnili všichni členové ŠR :

pí. J. Krátká (zástupce z MČP 14) – hlasovala pro p. O. Rusnakovou

sl. M. Hronová (pedagog ZŠ) – hlasovala pro p. O. Rusnakovou

p. J. Kunc (pedagog ZŠ) -         hlasoval pro p. O. Rusnákovou

p. R. Novotný (zástupce rodičů) – hlasoval pro p. O. Rusnákovou

pí O. Rusnáková (zástupce rodičů) -  hlasovala pro p. R. Novotného

Mgr. M. Vydrová (zástupce z MČP 14) – zdržela se hlasování.

Výsledek:

Zástupce do konkurzní komise na ředitele ZŠ Hloubětín byla zvolena p. O. Rusnáková s celkovým počtem hlasů 4.

V Praze dne 31. 1. 2019                                   zapsala: Mgr. M. Vydrová – předseda ŠR