Lyžák - den šestý

Jeden z posledních záznamů....

Den 6.

Den začal budíčkem v 7:30. Kluky budili chlapci z 6.B. U holek budily dívky také z 6.B. Některé děti si mohly vyzkoušet snoubord. Ostatní děti lyžovaly. Na snoubordu jsme se učili základy snoubordování např. list, vlnovka, oblouky atd. Některým dětem to poté už docela šlo. Poté jsme měli oběd. Po obědě jsme odpočívali a pak jsme šli na snoubord nebo lyže. Všichni lyžaři i snoubordysté kromě 4. družstva a těch co se učili na snoubordu byly na vedlejší malé sjezdovce. V šestnáct hodin jsme končili a v sedmnáct hodin byla večeře. V devatenáct hodin byla diskotéka.
Celý den byl super.

Napsali: Dan D., Tomáš M., Honza H.