Inkasní platby

Zvýšení limitu u inkasních plateb v měsíci říjnu

Vážení rodiče,

jelikož ČS provedla inkasní platby za obědy na měsíc říjen až 1.10., přestože příkaz k inkasu byl podán již 18.9. s datem splatnosti 20.9., dojde k tomu, že v měsíci říjnu proběhnou 2 platby, a to uvedeného 1.10. na říjen a podruhé 19.10. na listopad. Z tohoto důvodu si vás dovoluji požádat, pokud máte zadaný měsíční limit, o navýšení tohoto limitu v měsíci říjnu na dvojnásobek, aby mohly platby proběhnout.

Děkuji za pochopení, ale vina není na mé straně.

Jitka Synková