Cesta do Anglie - 3. pokračování

Vážení rodiče, je tu další informace:

Další zajímavý den je za námi! A že byl povedený. Nejdříve jsme jeli do Cambridge, univerzitního města, kde na nás zapůsobila hlavně tradiční gotická architektura. Podívali jsme se, kde studenti žijí a studují, na trhu jsme ochutnali místní brownies a jiné dobroty. Jelikož jsme měli domluvený přesný čas na návštěvu Harry Potter's Studio, tak jsme o 12.hodině vyrazili do ateliérů Warner Bros. Těžko popsat, co jsme vše zažili. Viděli jsme část interiérů z natáčení Harryho Pottera, také nám bylo poodhaleno tajemství speciálních efektů, na konci prohlídky  se před námi objevil zmenšený model Bradavic, který byl ovšem větší než my. Kdo chtěl, mohl si i zalétat na Nimbusu nebo si pořídit kouzelnickou hůlku svého oblíbeného hrdiny za 25 liber. No, nekupte to! Poté jsme se opět vydali zpět do rodin, abychom načerpali síly na dnešní návštěvu Brightonu.

PS: Podívejte se na Facebook "Cestovní kancelář Zuzana Smoradová", kde nás také naleznete.

M.Čonková, P.Rucká