Cesta do Anglie 10.5. - 15.5.2017

Vážení rodiče, uvádím první informace ze zájezdu:

Hlásíme úspěšný vstup do Anglie, nacházíme se v přístavu Dover (6.03 vašeho casu) a  směřujeme do Londýna, kde nás čeká poznávací program. Cesta je dlouhá, ale všichni ji zvládaji. Děti jsou hodné a v dobré náladě. Některé z nich úplně poprvé v životě viděly trajekt a byly naprosto nadšené. Zdá se nám, že jsme během plavby zažili úplněk, a tak celá plavba byla velmi magická. Nad ránem se nám z jedné strany trajektu ještě ukazoval měsíc, zatímco na druhé straně už svítalo. A na fotce už vidíte znamé křídové útesy v Doveru. Údajně když je hezké počasí, lze z Doveru dohlédnout až na pobřeží Francie.

M.Čonková